Filter
Ok
Use filter

14-11-2022 Renda Ötwös - Zprávičky Patriot

11.11.2022 se konala naše rozlučka s letní tenisovou sezónou v prostorách Kozlovny na Slovance. Rozlučka se povedla. Rozdali jsme ceny a získali od účastníků turnaje cenné nápady. O všem napíši článek pro ty, co se na rozlučku nedostavili.

07-11-2022 Renda Ötwös - Zprávičky Patriot

V neděli 6.11. 2022 se dohrálo v hale finále první části naší soutěže Play Off B, kdy zvítězila mladá naděje David Půček nad nováčkem Jaroslavem Cihlářem 6:0 6:0. Další na pásce v této soutěži zůstali třetí Eduard Podlešák a čtvrtý Martin Sváda. Zbývá nám dohrát do našeho večírku jen jedno utkání - finále Play Off A.

13-10-2022 Renda Ötwös - Zprávičky Patriot

V sobotu 9.10. 2022 byla odehrána dvě finále tenisových lig. Finále 1.ligy vyhrál David Beneš, který porazil Štěpána Skrbka 6:3 6:2. Ve druhém finále 2.tenisové ligy porazil Lukáš Slabion v napínavém souboji Petra Součka 7:5 6:2.

28-09-2022 Renda Ötwös - Zprávičky Patriot

Jednodenní tenisový turnaj deblů Svatováclavský pohár byl odehrán na kurtech u Ploučnice. Byl úspěšný a o průběhu si můžete přečíst v článku sekce tenis jednodenní.

17-08-2022 Renda Ötwös - Zprávičky Patriot

Náš Tenisový tým PATRIOT-Českolipsko byl rozšířen o nového člena Jirku Stožického. Jsme v týmu 3 členové - Michal Tupý, Renda Ötwös a Jiří Stožický. Zároveň jsou prováděny úkony k založení nové organizace - zapsaného spolku.

27-11-2022 Renda Ötwös - 1. Tenis PATRIOT

I další finále se odehrálo po termínu 10.11.2022 v českolipské hale. Svedli ho dva rivalové z divize A - favorit Zdeněk Peter s Alešem Stachem.

Číst dále...

Finále TPC 2022 - Play Off B

Jednoznačným vítězem Play Off B - první části naší soutěže - se stala mladá naděje David Půček. Poraženým finalistou se stal mladý nováček Jaroslav Cihlář.

Finále 1.ligy, finále 2.ligy

28-10-2022 Renda Ötwös - 1. Tenis PATRIOT

V neděli 9.10.22 se nám završila druhá část naší dlouhodobé soutěže - tenisová liga. Hráli se dvě finále - 1.ligy a 2.ligy. Počasí tenisu přálo a babí léto nám přineslo slunečnou neděli.Finále se hrála v podobnou hodinu, tak bylo jasné, že na obou se osobně nezúčastním. Dal jsem přednost finále 2.ligy, protože jsem byl hodně zvědavý, jak si povede naše tenisové mládí proti atletické zkušenosti a asi jsem udělal dobře. Finále 2.ligy Na utkání mezi mladou tenisovou nadějí Lukášem Slabionem a nezdolným atletem Petrem Součkem jsem se dostavil v průběhu prvního setu. Hrálo se na kurtu č.1 na tenisových kurtech u Ploučnice...

Finále 3.ligy odehráno

05-10-2022 Renda Ötwös - 1. Tenis PATRIOT

Naše tenisové soutěže vrcholí. Počasí nám ještě trochu přeje, tak finišujeme. Dohrála se 3. tenisová liga a 2.října odehráli soutěžící své finále.

Svatováclavský pohár v deblu 2022 odehrán

27-09-2022 Renda Ötwös - Debl Cup

Na sobotu 24.9.2022 naplánovala náš tenisový spolek PATRIOT-Českolipsko tenisový jednodenní turnaj čtyřher. Poprvé v naší dlouhodobé historii jsme vyzkoušeli areál v České Lípě na Ploučnici, který spravuje organizace Sport Česká Lípa.

Obrovský úspěch českolipského odchovance na MČR 2022

22-08-2022 Renda Ötwös - Českolipsko

O víkendu vrcholilo Mistrovství České republiky v tenisu v Ostravě. Skvělá zpráva je, že na MČR zvítězil českolipský odchovanec Matyáš Černý.

ico TPC herniplanligaplayoff
ico TPC2022 divizeplayoffa

TOPlist

Přehled článků

logo

Tenis

PATRIOT Českolipsko, z.s. je nezisková organizace orientovaná na tenisový sport v oblasti Českolipska. Hlavní zaměření naší činnosti je v pořádání dlouhodobých turnajů pro amatérský výkonnostní tenis a naše historie sahá do roku 1998. Našeho dlouhodobého tenisového turnaje se po celou sezónu zúčastňuje přes 80 soutěžících. V letní tenisové sezóně pořádáme jednodenní tenisové turnaje a v zimě organizujeme turnaje ve stolním tenise. Orientujeme se na mládež i dospělé. Cílem je plnohodnotně naplnit volný čas občanů, pomoci s výchovou nastupující tenisové generace a propagace tenisového sportu včetně našeho města Česká Lípa.