Finále TPC 2022 - Play Off A

I další finále se odehrálo po termínu 10.11.2022 v českolipské hale. Svedli ho dva rivalové z divize A - favorit Zdeněk Peter s Alešem Stachem.

Utkání bylo asi více dramatické než finále B a opět jsem neměl možnost ho vidět. Zvítězil v něm favorit Zdeněk Peter nad Alešem Stachem 6:2 6:4. 1000040

Třetí místo obsadil Štěpán Skrbek a čtvtý byl dnes už přespolní Pavel Zemanec. Pavel všechna svá utkání zvládal odehrávat v rozumných termínech, ačkoliv dojíždí z jihočeska. To si zaslouží velkou pochvalu a je vidět, že je tenisu oddán a turnaj ho s námi baví. Třetí a čtvrté místo bylo určeno podle získaných bodů v soutěži divize A.
1000038

Odměněni byli v divizi A i B všichni hráči do čtvrtého místa. A máme to za sebou a můžeme vyhlížet novou sezónu.

Ještě si dovolím malou poznámku k finalistům divize A. Zdeněk a Aleš jsou nejen dobrými tenisty, ale také trochu šoumeny. Umí se dobře u tenisu bavit a udělat hezké fotky, které pobaví. Zdenda nás podobnými fotkami zásobuje a možná by se uplatnil i v šoubyznise :-) I šoumenství k tenisu patří viz. třeba Novak Djokovič.

Tenis

PATRIOT Českolipsko, z.s. je nezisková organizace orientovaná na tenisový sport v oblasti Českolipska. Hlavní zaměření naší činnosti je v pořádání dlouhodobých turnajů pro amatérský výkonnostní tenis a naše historie sahá do roku 1998. Našeho dlouhodobého tenisového turnaje se po celou sezónu zúčastňuje přes 80 soutěžících. V letní tenisové sezóně pořádáme jednodenní tenisové turnaje a v zimě organizujeme turnaje ve stolním tenise. Orientujeme se na mládež i dospělé. Cílem je plnohodnotně naplnit volný čas občanů, pomoci s výchovou nastupující tenisové generace a propagace tenisového sportu včetně našeho města Česká Lípa.